DANCE WOMAN ONLINE

vedie Monika  a Janka Podhajská

piatky 18:45

 

Lekcia plná ženskosti, ladnosti a spontánnosti. Nemusíš byť profesionálna tanečnica, aby si sa v tanci cítila krásne a žensky.
Stačí ak miluješ hudbu a tanec, chceš sa zabaviť, odreagovať, zlepšiť si kondičku a ohybnosť.
Raduj sa v tanci, dobre sa cíť vo svojom tele, prebuď v sebe vášeň !!!
Hodina plná rôznych tanečných štýlov : orient, latino, chair dance, clip dance …, ktoré budú prostriedkom k tomu, aby sme objavili svoju ženskosť. Tanečné štýly sú rovnomerne rozložené s náročnosťou pre začiatočníčky, ale aj pokročilé.
Súčasťou lekcie sú prvky z jogy použité v rozcvičke a v strečingu.

Trvanie : 60 minút

Cena : 6 Eur alebo vstup z  permanentky

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.