Tanečné zábavné lekcie so zameraním na hudbu a choreografie z rozprávok a filmov, premeníme sa na Anny a Elzy, Vaianu, prenesieme sa do magického sveta Harryho Pottera alebo navštívime pestrú Indiu a jej bollywoodsky filmový tanec …

Organizačné informácie

Dievčatá môžu prísť oblečené v kosytýmoch alebo v pohodlnom tanečnom oblečení. Na nohy protišmykové ponožky alebo cvičky.

Lekcie vedie

Lydka Siwakoti

Trvanie

50 minút

Cvičíme

v Petržalke soboty 11:00

prihlasovať sa môžete na každú lekciu zvlášť alebo chodiť pravidelne

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.