Počas jesenného a zimného obdobia dostáva naša imunita zabrať. Pripravili sme pre vás diskusiu s bývalou zdravotnou sestrou Jankou Tormovou. Janka sa dnes venuje výživovému poradenstvu a má množstvo informácií a rád, ktoré vám pomôžu zvládnuť aj náročnejšie obdobia s detičkami ako je napríklad nástup do škôlky alebo opakujúce sa nádchy a kašeľ.

V neposlednom rade sa dozviete niečo aj o svojej imunite a ako na to, aby sme ostali prirodzene v zdraví.

Diskusia je zadarmo v priestoroch Dance Kids – Mánesovo nám.6.

Môžete prísť aj so svojim dieťatkom, k dispozícii je kútik na hranie a kaviareň.

Súčasťou bude aj prezentácia vysokokvalitných produktov LR Health & Beauty System.

Počet miest je obmedzený. je potrebné sa vopred prihlásiť nižšie vo formulári.

 
 
Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.