ŠPERK NA ŽELANIE

Chcete mať jedinečný unikátny šperk alebo darovať výnimočný darček? Rada vám vyrobím šperk podľa vášho želania. Používam techniku keltovanie s materiálmi - striebro, meď, mosadz, minerály. Prívesky z polodrahokamov sú precízne vyberané. Tvorím jednoduché prívesky, ale aj elegantné sady - náušnice, prívesok na retiazke, náramok. Cena šperku závisí od hodnoty minerálov a použitého materiálu. O cene šperku vás vopred oboznámim. Napíšte mi vašu predstavu, premyslite si zámer, čo chcete, aby vám šperk do života priniesol. Aké farby, štýl, prípadne konkrétny kameň. Môžete mi poslať svoju nakreslenú predstavu ... Alebo to môžete nechať celé na mňa. Spravím vám návrh a cenovú ponuku. Po schválení prebieha tvorba a už sa môžete tešiť na svoj jedinečný šperk. Celý proces trvá do dvoch týždňov. Každý šperk dostanete v darčekovom balení. Ukážky mojej tvorby nájdete nižšie, môžete sa nimi inšpirovať.
Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.