ŠPERKY
náhrdelníky, prstene, náušnice, náramky, prívesky

Šperky sú starostlivo vyberané od overených dodávateľov a nájdete tu aj autorské šperky - skladom - objednať môžete mailom info@dancekids.sk

Larimar, olivín, ametyst v striebre - prívesok 39 Eur

Larimar - Nebeský modrý druh pektolitu. Je objavený až v roku 1975. Nálezisko iba v Dominikánskej republike. Je kameňom meditácie, vnútorného mieru. Pomáha nám nahliadnuť do našej duše, získať nadhľad a odstup. Aktivuje sebazáchovné procesy organizmu. Rozprúdi životodarnú energiu.

Zafír - slza - prívesok s retiazkou /striebro/ - 21 Eur

• zafír je kameň múdrosti, prináša pokoj a istotu • udržiava rovnováhu • je hľadačom duchovnej pravdy

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.