KURZY PRE DOSPELÝCH

Podvečer sa naše štúdio v Petržalke  mení na relaxačný priestor pre dospelých. Lektori vytvárajú pre Vás bezpečný priestor na relax, nabratie energie a formovanie svojho tela a kultiváciu duše.

Prevádzka : Dance Kids Mánesovo námestie 6 v Petržalke

Lekcie v termíne od 7.9.2020 :

  • pondelky 19:00 – 20:15 Joga s Peťom
  • utorky 19:00 – 20:00 Barre pilates so Zuzkou
  • stredy 19:00 – 20:15 Joga s Dáškou
  • štvrtky 19:00 – 20:00 Pilates & stretch so Zuzkou
  • soboty 9:00 – 10:00 lekcia ONLINE cez ZOOM Barre pilates so Zuzkou

Lekcie je možné navštevovať :

  • na jednorazové vstupy – cena vstupu je 6,50 Eur  – jednorazový vstup sa platí pred lekciou na recepcii
  • na permanentku – permanentka sa dá zakúpiť cez odklik nižšie – cena je 60 Eur na 10 vstupov s platnosťou 12 mesiacov od jej zakúpenia – je platná na všetky lekcie pre dospelých, nie je nutné sa vopred nahlasovať na lekcie

Výhoda permanentky : zvýhodnená cena

  • ako náhrady za vymeškané detské lekcie – ak Vaše dieťa navštevuje náš kurz a lekciu vymešká, môžete si lekciu nahradiť Vy na nejakej lekcii pre dospelých – nie je nutné sa vopred nahlásiť, pred lekciou sa prihlásite priamo u lektora a informujete ho, ktorú lekciu si náhradzate

Vyhradzujeme si v prípade potreby robiť zmeny v rozvrhu.

Na jogu je nutné sa vopred prihlásiť mailom alebo sms – info@dancekids.sk, 0905 740 403 najneskôr v deň konania do 12:00. 

Na lekcie barre pilates nie je nutné prihlásenie vopred, ale odporúčame si pred lekciou skontrolovať, či nie je lekcia zrušená. Prípadné zmeny nájdete v našom rozvrhu na webe alebo na FB stránke.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.