MOŽNOSTI VYUŽITIA ZAPLATENÝCH LEKCIÍ

Milí klienti, mnohí z Vás majú u nás zaplatené kurzy, ktoré nebolo možné z dôvodu opatrení okolo koronavírusu z našej strany realizovať a museli sme náhle našu činnosť k dátumu 9.3.2020 prerušiť.

Ide o 3 týždne výučby v mesiaci marec – tzn. zo zimných kurzov a mesiace apríl a máj z letných kurzov.

Veľmi pekne Vám chceme poďakovať za ústretovosť a ochotu preniesť si tieto nami nerealizované služby na neskoršie obdobie. Nižšie sú zverejnené produkty, kde si môžete svoje kredity uplatniť. 

Vaše zakúpené kredity je možné uplatniť až do konca roka 2021 a je možné ich rozdeliť na viacero produktov alebo preniesť na niekoho iného.

LETNÉ KURZY

6.7. - 28.8.2020 Petržalka

barre&pilates ONLINE

vedie Zuzka Veres

LEKTORSKÉ ŠKOLENIA

Individuálny lektorský kurz - Cvičenie s deťmi a bábätkami

PERMANENTKA NA KURZY PRE DOSPELÝCH

joga, barre&pilates, brušný tanec

JESENNÉ KURZY

7.9. - 13.12.2020 Petržalka a Ružinov

LETNÝ TANEČNO KREATÍVNY ATELIÉR

denné tábory pre dievčatá od 4 rokov

KURZ DETSKÝCH MASÁŽÍ

pre rodičov a pedagógov - 5 lekcií indiviuálne alebo online

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.