PREVÁDZKA PETRŽALKA – Mánesovo nám.6, Bratislava

Prevádzka v Petržalke je našou domovskou prevádzkou. Našim cieľom bolo  vytvoriť bezpečný priestor na cvičenie ale aj oddych a relaxáciu.

Priestranná tanečná sála má množstvo pomôcok na cvičenie, všetko potrebné k cvičeniu máme pre deti aj dospelých k dispozícii.

Pre čakajúcich rodičov a súrodencov je tu kaviarenskú časť, kde si môžete dať kávu, čaj, deti sa môžu pohrať v malom detskom kútiku. Tanečná sála je presklenná a tak môžete svoje detičky v pokoji sledovať a môžete sa potešiť pokrokmi Vašich detí.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.