TANEC PRE ŽENY – PORT DE BRAS

Cvičenie prebieha 60 minút v plynulých ladných pohyboch, takže ak inklinujete k tancu, naplno si vychutnáte jemnosť a estetickosť pohybu. Naučí vás koncentrácii, sebadisciplíne a správnemu držaniu tela.

  • ladné cvičenie tanečnou formou pri relaxačnej hudbe
  • základné baletné pozície a kroky pri baletnej tyči aj na voľno
  • ladné pohyby horných končatín – pomalý tanec, posilňovanie a rehabilitácia tela i ducha
  • záverečný strečing
  • Bonus: Zážitok z tanca a pohybu

Tancujeme každý utorok 18:45 v Petržalke – Mánesovo nám.6, nie je nutné sa prihlásiť, stačí prísť.

Cena je 6,50 Eur za vstup.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.