Denne sledujeme vývoj situácie ohľadom koronavírusu v našom regióne a upravujeme opatrenia podľa pokynov miestneho úradu verejného zdravotníctva.

  • naše priestory sú často a pravidelne vetrané
  • kontaktné priestory,  plochy a predmety sú pravidelne dezinfikované
  • ak máte horúčku, kašeľ a ťažkosti s dýchaním, nariadenú karanténu – nevstupujte do našich priestorov
  • v spoločných priestoroch použite rúško na prekrytie horných dýchacích ciest /nevzťahuje sa to na čas konzumácie jedál a nápojov a na čas cvičenia/
  • pri vstupe použite dezinfekciu na ruky

  • v prípade podozrenia na šírenie tohoto ochorenia na našich prevádzkach sme pripravení ihneď túto situáciu riešiť

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.