Záväzná prihláška na krúžok pre dieťa

na obdobie 5.9. - 17.12.2022

CENA : 120 Eur/ dieťa

Miesto : Fitko Reštart - Seberíniho 16, Ružinov Bratislava

Tréningy –  1x do týždňa 60 minút

Možnosť 3 náhradných lekcií – na čomkoľvek z nášho rozvrhu aj v Petržalke – aj na jednorazových lekciách, možnosť prenosu náhrad na súrodenca alebo rodiča

Ak máte v Dance Kids zakúpené vstupy na permanentke, je možné použiť alikvotnú časť na zakúpenie detského krúžku – doplatok Vám bude dodatočne vyrátaný.

Možnosť zakúpenia cez benefitové programy Benefit Plus a Up Dejeuner.

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.