Na každú lekciu je nutné sa prihlásiť vopred v našom rozvrhu.

Môžete navštevovať čokoľvek aj viac krát do týždňa vždy s ohľadom na vek.

Prihlasovanie je prístupné 90 dní vopred.

Vstupy sa automaticky odrátajú z vašeho kreditu alebo  môžete cvičiť na jednorazové vstupy. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, aj noví klienti. Pri prihlasovaní používajte vždy ten istý mail. Odhlásiť sa z lekcie môžete kedykoľvek pred hodinou – vstup sa vám vráti na kredit. Po začatí hodiny vám vstup prepadá.

Na lekciu prineste pre dieťa – pohodlné športové alebo tanečné oblečenie, protišmykové ponožky alebo cvičky /najlepšie mäkké – capačky , piškóty …/ a fľašu s vodou. Rodičia môžu čakať na dieťa v našich priestoroch. Deti cvičia bez rúšok. Vaše prihlásenie v rozvrhu je záväzné, je možné ho zrušiť rovnakým spôsobom ako ste sa prihlásili.

Akékoľvek otázky posielajte mailom – info@dancekids.sk alebo volajte na 0905 740 403 /po 12:00/

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.