ROZVRH
Marec 2021 učíme naďalej online. Vysielame naživo prostredníctvom ZOOM-u a tak môžete cvičiť a trénovať aj z pohodlia domova. Na každú lekciu je nutné sa vopred prihlásiť v rozvrhu. Budú sa Vám odrátavať vstupy zo zaplatených kurzov alebo si môžete zakúpiť výhodné permanentky alebo môžete cvičiť na jednorazové vstupy. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, aj noví klienti. Pri prihlásení používajte vždy ten istý mail. Pozvánku na online lekciu dostanete mailom tesne pred hodinou Skontrolujte si aj SPAM a reklamy, nakoľko pozvánky sú zasielané z rezervačného systému a môžu prísť aj tam. Odhlasovanie z hodín - kedykoľvek pred hodinou - vstup sa vám vráti na kredit. Po začiatku hodiny vám vstup prepadá. Prihlasovanie je možné vždy 14 dní vopred. Osobné lekcie v Petržalke a Ružinove obnovíme hneď ako to bude možné.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.