ROZVRH
Aktuálne učíme online aj osobne v štúdiu - v Petržalke s počtom účastníkov - 6. Modré okienka v rozvrhu s kamerou - sú ONLINE a fialové sú OSOBNE v Dance Kids - Mánesovo nám.6 Petržalka. Na všetky hodiny je nutné sa vopred prihlásiť. Pri prihlásení používajte vždy ten istý mail. Lekcie online prebiehajú cez ZOOM, tesne pred hodinou dostanete link na prihlásenie a zoznam pomôcok, ktoré potrebujete k cvičeniu. Skontrolujte si aj SPAM, nakoľko pozvánky sú zasielané z rezervačného systému a môžu prísť do spamu. Odhlasovanie z hodín - kedykoľvek pred hodinou - vstup sa vám vráti na kredit. Po začiatku hodiny vám vstup prepadá. Môžete si lekcie platiť jednorazovo alebo si zakúpiť zvýhodnenú permanentku , kredit vám nahráme do nášho systému a pri rezervácii sa suma odráta z permanentky.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.