NAŠE TOP SPOLUPRÁCE

Naša práca je nádherná v tom, že nám prináša do života obohacujúce spolupráce, ktoré nezostávajú iba na úrovni biznisu, ale prelínajú sa aj do priateľstiev, do väčších a zmysluplnejších projektov.

Radi by sme Vám predstavili naše top spolupráce :

OZ Nepočujúce dieťa – naša srdcová záležitosť, občianske združenie vychádzajúce z činnosti  rodičov  Maťka, ktorý u nás cvičil ako bábätko – Ľubky a Feriho. Robia neskutočne krásne projekty – budujú a spájajú rodiny s deťmi s problémami sluchu, vzdelávajú rodičov, sprístupňujú im odborné informácie, podieľajú sa na množstve aktivít pre tieto rodiny. Je toho naozaj veľmi veľa, viac sa dozviete na ich webe.

Nás si prizvali ako koordinátorov na pohybové aktivity s ich uškovými detičkami, už niekoľko rokov cvičíme na rôznych komunitných akciách s ich skvelými deťmi, vzdelávame ich dobrovoľníkov aj ďalších koordinátorov v oblasti pohybu aj psychomotorického vývinu detí. A veľmi nás to s nimi baví.

PACI PAC – detskí obľúbenci – tanec, spev, hudba, zábava – to všetko nájdete u tejto partičky, s ktorou už roky spolupracujeme, venujú sa detskej tvorbe, produkujú množstvo krásnych pesničiek a videí pre tých najmenších, koncertujú po celom Slovensku a občas zavítajú aj k nám a natočia s nami nejaké video. Naše Dance Kids deti účinkujú na DVD Pesničková encyklopédia, Deťom a v množstve ďalšich videí, ktoré nájdete na ich youtube kanáli

Robíme pre nich choregrafie do videí,  absolvovali sme s nimi aj s našími deťmi turné a spestrili tak program našimi tančekmi.

OZ Martinka – Martinka Dugasová – obdivuhodné dievča, ako jej viacerí hovoria – veľká malá bojovníčka -dievčatko, ktoré má problém s nožičkami, ale napriek tomu robí veľké pokroky a všetci veríme, že bude raz behať a skákať ako jej vrstovníci. Na to musí veľa cvičiť, rehabilitovať, absolvovať množstvo terapií. Maťka má úžasnú podporujúcu rodinu, vďaka ktorej robí obrovské pokroky. V Dance Kids cvičí a tancuje už niekoľko rokov, absolvovala u nás jogové aj tanečné kurzy, chodí do našich letných tanečných ateliérov. Viac o jej príbehu aj možnosti pomoci nájdete na jej webe

Monika Šimková – fotografka – väčšina fotiek nášho webu a našich promo materiálov pochádza z jej hľadáčika. Monika nám fotí pre Dance Kids lekcie, lektorov, priestory. Vďaka tomu, že jej dcérka má u nás odtancovaných pár rôčikov, pozná našu prácu dokonale a dokáže vyťažiť z každej fotky maximum. Jej fotky z lekcií majú reportážny charakter a pre nás sú presne také, ako naše tanečné hodiny. Vo fotení sa zameriava na deti a rodiny, navštívte jej web.

Matej Kotuľa – fotograf, grafik, dizajnér – dvorný fotograf našich tanečných vystúpení, vie neuveriteľne zachytiť atmosféru priamo na pódiu ale aj mimo neho, jeho zákulisné fotky sú vždy naše najobľúbenejšie, je v nich všetko to napätie, vzrušenie, tréma, radosť.

Reštart fitko pre ženy – jedinečné fitko iba pre ženy s telocvičňou, kde môžu aj naše Dance Kids deti cvičiť a tancovať pár hodín týždenne. Niekoľkoročná spolupráca s týmto komunitným a veľmi priateľským a profesionálnym fitkom nám dáva možnosť priniesť zopár našich produktov aj do Ružinova.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.