VIANOČNÁ PARTY S DIELNIČKAMI

SOBOTA 10.12.2022

v čase 9:00 – 12:00


TANEC – DISKOTÉKA –  HRY – DIELNIČKY – OBČERSTVENIE

PRE DETI OD 5 ROKOV

Diskotéka a zábava pre dievčatá aj chlapcov s dielničkami a občerstvením. Každé dieťa si odnesie vlastnoručne vyrobený darček pre svojho blízkeho pod stromček.

Deti môžu prísť vo vianočných kostýmoch 🙂

Potravinové obmedzenia nie sú problém, informujte nás vopred.

Organizačné informácie :

Miesto : Dance Kids – Mánesovo nám. 6, Petržalka

Čas  : 9:00 – 12:00

Party je bez rodičov.

Počet miest je obmedzený, je nutné vypísať prihlášku.

Na akciu si môžete uplatniť neminuté náhrady z krúžkov /bude Vám vyrátaná alikvotná časť/ alebo kredit z permanentky.

CENA

25 dieťa/ program, materiál na vyrábanie, občerstvenie
  •  
Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.