ZUZANA VERES ONLINE

barre & pilates

UTORKY 18:00 – 19:00

SOBOTY 9:00 – 10:00

cena lekcie – 6 Eur

možnosť zakúpiť si lekcie jednotlivo alebo viac naraz

možnosť uplatniť si lekcie z permanentiek alebo zo zakúpených detských lekcií

Kombinácia lekcií barre /cvičenia pri baletnej tyči – v domácom prostredí používame stoličky / a pilates.

Cvičíte z pohodlia Vašich domovov 🙂 .

Zábavný energetický workout, ktorý spája techniky pilates, tanca a jogy. Tonizuje celé telo, formuje sedacie svaly, spaľuje tuk okolo drieku a na chrbáte.

K cvičeniu potrebujete pohodlné oblečenie, stoličku, prípadne činky /alebo plastové naplnené fľaše/.

Cvičíme prostredníctvom ZOOM-u. Je potrebné sa prihlásiť nižšie cez formulár alebo mailom na info@dancekids.sk. Dostanete link, na ktorý sa v danom čase prihlásite.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.