NOVINKA – BRUŠNÉ TANCE

Nie je orient ako orient a rozmanitosť kultúr a magická hudba z rôznych kútov sveta vás zavedie nielen do ďaleka, ale aj prispeje k zdraviu žien.

Na lekciách sa budeme venovať rôznym štýlom orientálneho tanca, ozvláštnime ich korenistou Indiou. Neuveriteľná zmes indickej tradičnej kultúry zmixovanej s modernou je perfektnou možnosťou zažiť relax, zábavu a zažiť pravý mix orientu.

Tancovať budeme vždy UTORKY 19:00  v Dance Kids – Mánesovo nám. 6 – Petržalka / je možné navštevovať kurz jednorazovo – 6,50 Eur/ lekcia alebo si zakúpiť 10 vstupovú permanentku – 60 Eur.

Kurz vedie Lydka Siwakoti.

Registrujte sa na OTVORENÚ LEKCIU ZADARMO – koná sa 7.1.2020 o 19:00

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.