ŠKOLENIA PRE LEKTOROV

prebiehajú zápisy na január 2023 /termíny na rok 2022 sú úplne plné/

CVIČENIE S DEŤMI 1-3 roky

Chcete sa stať lektorom detských cvičení? Odovzdáme vám naše niekoľkoročné skúsenosti a metodiku, ktorou pracujeme. Kurz je individuálny a prebieha online alebo osobne.

TANEČNÁ PRE 2 - 4 roč. deti

Krásny produkt plný tanca, a zábavy. Ak máte tanečné základy alebo ste tanečným pedagógom pre staršie deti a dospelých a chcete si rozšíriť portfolio o najmladšie deti, neváhajte nahliadnuť.

CVIČENIE INŠPIROVANÉ DETSKOU JOGOU

Nádherné lekcie pre deti od 4 rokov - plné dychových cvičení, relaxácie, jogových pozícií, hier, priateľstva, aj o tom je tento lektorský kurz.

DETSKÉ MASÁŽE

Masážne techniky sa dajú krásne zapojiť do cvičení s deťmi alebo do práce v škôlkach a detských centrách. Naučte sa celotelovú detskú masáž a aj rôzne masážne techniky, ktoré vedia deti prevádzať samé.
Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.