Kto sme ?

Dance Kids je projekt tanečno pohybových aktivít pre bábätká, deti a dospelých, ktorý je na trhu 14 rokov. Radosť z tanca, zdravý pohyb, súlad so svojím telom, vyrovnanosť, priateľstvá – sú obsahom našich lekcií, ktoré vedú pedagógovia, tanečníci, jogíni, fyzioterapeuti.

Čo Vám vieme ponúknuť ?

 • kvalitné produkty
 • zdravé cvičenia
 • proklientský prístup
 • slobodu vo výbere niektorých lekcií, neviazanosť sa na kurzy, ale zároveň  so zabezpečením progresu – tzv. OTVORENÉ HODINY
 •  aj UZAVRETÉ KURZY so zabezpečením náväznosti, výrazného progresu a záverečnou prezentáciou na pódiu
 • profesionálnych a certifikovaných lektorov
 • moderné pedagogické modely

Kde sídlime ?

Našim domovským štúdiom je Dance Kids – Mánesovo nám. 6 – Petržalka.

Naším cieľom bolo vytvoriť príjemný priestor, kde budete radi tráviť čas, mať možnosti na nové priateľstvá a kde sa budete cítiť ako doma.

K dispozícii je priestranná sála s množstvom pomôcok k cvičeniu, šatňa, priestor na trávenie času pred a po lekcii, prípadne pri čakaní na dieťa, detský kútik. Sála na cvičenie je presklenná, tak môžete sledovať svoje dieťatko ako napreduje.

Ružinovské lekcie  – prebiehajú vo Fitku Reštart na Seberíniho 14, kde máme k dispozícii príjemnú telocvičňu s vlastnou šatňou.

PETRŽALKA – foto

Ako sa prihlásiť na jednorazovú lekciu ?

Ide o doobedné lekcie cvičení a pohybovej prípravy pre deti, lekcie pre dospelých a sobotné lekcie – v rozvrhu sú označené červenou farbou.

Používame jednoduchý rezervačný systém,kde zvládnete vytvorenie aj zrušenie rezervácie úplne sami z počítača alebo telefónu kedykoľvek 24/7.

Na každú lekciu sa prihlasujete zvlášť priamo v rozvrhu vždy tým istým mailom bez komplikovanej registrácie.

Môžete platiť jednorazovo na účet alebo v hotovosti /iba v Petržalke/ alebo si zakúpiť výhodné permanentky a vstupy sa Vám z nich odratávajú.

Hodiny prebiehajú pravidelne každý týždeň v tom istom čase s tým istým lektorom, viete si v rozvrhu spraviť rezervácie 3 mesiace vopred a tak si napríklad  rezervovať jeden konkrétny termín a produkt na dlhšie obdobie, aby sa Vám nestalo, že je už Vaša obľúbená hodina obsadená.

Naši skúsení lektori dokážu aj s menšími obmenami účastníkov odviesť  kvalitnú lekciu s nadstavbou a progresom cvičencov.

Ako sa prihlásiť na uzavretý kurz ?

Na úvodnej stránke nájdete ponuku voľných krúžkov.

Obdobie je 15 týždňov – od 5.9. do 17.12. Cena za krúžok je 120 Eur na dieťa – pri frekvencii – raz do týždňa – 60 minút.  Ak sa pridáte počas trvania kurzu, vyrátame Vám alikvotnú časť.

1.11. máme zatvorené – náhrada bude 20.12.

V rámci kurzu máte nárok na 3 náhradné lekcie.

Platí sa vopred celá suma.

Čo ak nemôžete prísť na lekciu ?

Podmienky pre OTVORENÉ HODINY :

Priamo v rozvrhu sa môžete z lekcie odhlásiť – 6 hodín pred začiatkom lekcie.  Ak bol použitý vstup z permanentky, bude Vám vrátený na kredit a môžete ho použiť nabudúce. 

Po tomto čase Vám vstup prepadá. Uprednostníme, ak si odhlásenie nenecháte na poslednú chvíľu, aby mal šancu sa prihlásiť niekto iný.

Podmienky pre UZAVRETÉ KURZY :

v rámci kurzu máte nárok na 3 náhradné lekcie, ktoré si môžete uplatniť na čomkoľvek z nášho rozvrhu na oboch prevádzkach. Náhradu si môže uplatniť aj rodič alebo súrodenec – podmienkou je prihlásenie sa z toho istého účtu /mailu/. 

Podmienkou uplatnenia si náhrady je odhlásenie sa z lekcie do 6-tich hodín pred začiatkom lekcie – v rezervačnom sytéme.

Kliknete na daný termín a ponúkne sa vám možnosť odhlásenia termínov – označíte daný termín a potvrdíte. Potvrdenie dostanete mailom /skontrolujte aj SPAM/.

Prihlásenie na náhradu je opäť cez rezervačný systém.

Prihlásenie vám musí byť schválené administrátorom. Potvrdenie alebo zamietnutie dostanete mailom.

S radostou spravíme prihlásenia a odhlásenia z lekcií za vás – pošlite sms – odhlásenie alebo prihlásenie meno priezvisko dátum čas  na – 0905 740 403

Platby za kurzy aj permanentky sú nevratné, ale viete ich preniesť na inú osobu alebo iný produkt.

Oslovte nás a nájdeme spoločné riešenie.

Ako si vytvoriť svoj vlastný účet v našom rezervačnom systéme ?

Registrácia do rezervačného systému síce nie je povinná, ale môžete tak získať lepší prehľad o svojich prihláseniach, stave permanentiek, absenciách …

Účet si môžete vytvoriť priamo z nášho rezervačného kalendára :

 1. V pravo nad kalendárom je treba kliknúť na “Prihlásiť”
 2. Následne prejsť na “Vytvoriť účet”
 3. Vyplniť email a zvoliť si heslo
 4. Potvrdiť

Už máte spravenú rezerváciu? A čo potom ?

Na Vami zadaný mail dostanete potvrdzujúcu správu o rezervácii, ak máte záujem o permanentku, môžete si ju objednať  TU alebo môžete zaplatiť v hotovosti na mieste /iba v  Petržalke/. Údaje k platbe za krúžky pre deti  dostanete mailom hneď po spracovaní Vašej prihlášky.

Potom už stačí iba prísť.

Čo si priniesť na lekciu ?

Na všetky hodiny potrebujete pohodlné športové alebo tanečné oblečenie, na nohy na cvičenia a tanečné pre deti mäkké cvičky /piškóty, baletky, capačky …/  alebo protišmykové ponožky – čokoľvek protišmykové a mäkké a pitie. Všetky pomôcky na cvičenie máme pre vás k dispozícii. 

Parkovanie v Petržalke

V Petržalke je v platnosti nová parkovacia politika, parkovanie v okolí Dance Kids je v pracovné dni od 00:00 do 18:00 spoplatnené. Parkovné viete zaplatiť cez Parkovacie hodiny alebo prostredníctvom stiahnutých aplikácií. Všetky informácie nájdete na stránke TU. Nachádzame sa v parkovacej zóne 5001.

Máte ešte nejaké otázky ?

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.