Kto sme ?

Dance Kids je projekt tanečno pohybových aktivít pre deti a dospelých, ktorý je na trhu 16 rokov. Radosť z tanca, zdravý pohyb, súlad so svojím telom, vyrovnanosť, priateľstvá – sú obsahom našich lekcií, ktoré vedú pedagógovia, tanečníci, jogíni, fyzioterapeuti.

Čo Vám vieme ponúknuť ?

 • kvalitné produkty
 • zdravé cvičenia
 • proklientský prístup
 • slobodu vo výbere niektorých lekcií, neviazanosť sa na kurzy, ale zároveň  so zabezpečením progresu – tzv. OTVORENÉ HODINY
 •  aj UZAVRETÉ KURZY so zabezpečením náväznosti, výrazného progresu a záverečnou prezentáciou na pódiu
 • profesionálnych a certifikovaných lektorov
 • moderné pedagogické modely

Kde sídlime ?

Našim domovským štúdiom je Dance Kids – Mánesovo nám. 6 – Petržalka.

Naším cieľom bolo vytvoriť príjemný priestor, kde budete radi tráviť čas, mať možnosti na nové priateľstvá a kde sa budete cítiť ako doma.

K dispozícii je priestranná sála s množstvom pomôcok k cvičeniu, šatňa, priestor na trávenie času pred a po lekcii, prípadne pri čakaní na dieťa, detský kútik. Sála na cvičenie je presklenná, tak môžete sledovať svoje dieťatko ako napreduje.

Ružinovské lekcie  – prebiehajú vo Fitku Reštart na Seberíniho 14, kde máme k dispozícii príjemnú telocvičňu s vlastnou šatňou.

PETRŽALKA – foto

Ako sa prihlásiť na jednorazovú lekciu ?

Jednorazové lekcie ponúkame iba v Petržalke.

Ide o doobedné lekcie cvičení a pohybovej prípravy pre deti, lekcie pre dospelých a sobotné lekcie – v rozvrhu sú označené červenou farbou.

Používame jednoduchý rezervačný systém,kde zvládnete vytvorenie aj zrušenie rezervácie úplne sami z počítača alebo telefónu kedykoľvek 24/7.

Na každú lekciu sa prihlasujete zvlášť priamo v rozvrhu vždy tým istým mailom bez komplikovanej registrácie.

Môžete platiť jednorazovo na účet alebo v hotovosti /iba v Petržalke/ alebo si zakúpiť výhodné permanentky a vstupy sa Vám z nich odratávajú.

Hodiny prebiehajú pravidelne každý týždeň v tom istom čase s tým istým lektorom, viete si v rozvrhu spraviť rezervácie 3 mesiace vopred a tak si napríklad  rezervovať jeden konkrétny termín a produkt na dlhšie obdobie, aby sa Vám nestalo, že je už Vaša obľúbená hodina obsadená.

Naši skúsení lektori dokážu aj s menšími obmenami účastníkov odviesť  kvalitnú lekciu s nadstavbou a progresom cvičencov.

Ako sa prihlásiť na uzavretý kurz - krúžok ?

Všetky informácie nájdete TU.

Čo ak nemôžete prísť na lekciu ?

Podmienky pre OTVORENÉ HODINY :

Priamo v rozvrhu sa môžete z lekcie odhlásiť – 6 hodín pred začiatkom lekcie.  Ak bol použitý vstup z permanentky, bude Vám vrátený na kredit a môžete ho použiť nabudúce. 

Po tomto čase Vám vstup prepadá. Uprednostníme, ak si odhlásenie nenecháte na poslednú chvíľu, aby mal šancu sa prihlásiť niekto iný.

Podmienky pre UZAVRETÉ KURZY :

v rámci kurzu máte nárok na 3 náhradné lekcie, ktoré si môžete uplatniť na čomkoľvek z nášho rozvrhu na oboch prevádzkach. Náhradu si môže uplatniť aj rodič alebo súrodenec – podmienkou je prihlásenie sa z toho istého účtu /mailu/. 

Podmienkou uplatnenia si náhrady je odhlásenie sa z lekcie do 6-tich hodín pred začiatkom lekcie – v rezervačnom sytéme.

Kliknete na daný termín a ponúkne sa vám možnosť odhlásenia termínov – označíte daný termín a potvrdíte. Potvrdenie dostanete mailom /skontrolujte aj SPAM/.

Prihlásenie na náhradu je opäť cez rezervačný systém.

Prihlásenie vám musí byť schválené administrátorom. Potvrdenie alebo zamietnutie dostanete mailom.

S radosťou spravíme prihlásenia a odhlásenia z lekcií za vás – pošlite sms – odhlásenie alebo prihlásenie meno priezvisko dátum čas  na – 0905 740 403

Platby za kurzy aj permanentky sú nevratné, ale viete ich preniesť na inú osobu alebo iný produkt.

Oslovte nás a nájdeme spoločné riešenie.

Ako si vytvoriť svoj vlastný účet v našom rezervačnom systéme ?

Registrácia do rezervačného systému síce nie je povinná, ale môžete tak získať lepší prehľad o svojich prihláseniach, stave permanentiek, absenciách …

Účet si môžete vytvoriť priamo z nášho rezervačného kalendára :

 1. V pravo nad kalendárom je treba kliknúť na “Prihlásiť”
 2. Následne prejsť na “Vytvoriť účet”
 3. Vyplniť email a zvoliť si heslo
 4. Potvrdiť

Už máte spravenú rezerváciu? A čo potom ?

Na Vami zadaný mail dostanete potvrdzujúcu správu o rezervácii, ak máte záujem o permanentku, môžete si ju objednať  TU alebo môžete zaplatiť v hotovosti na mieste /iba v  Petržalke/. Údaje k platbe za krúžky pre deti  dostanete mailom hneď po spracovaní Vašej prihlášky.

Potom už stačí iba prísť.

Čo si priniesť na lekciu ?

Na všetky hodiny potrebujete pohodlné športové alebo tanečné oblečenie, na nohy na cvičenia a tanečné pre deti mäkké cvičky /piškóty, baletky, capačky …/  alebo protišmykové ponožky – čokoľvek protišmykové a mäkké a pitie. Všetky pomôcky na cvičenie máme pre vás k dispozícii. 

Parkovanie v Petržalke

V Petržalke je v platnosti nová parkovacia politika, parkovanie v okolí Dance Kids je v pracovné dni od 12:00 do 24:00 spoplatnené. Parkovné viete zaplatiť cez Parkovacie hodiny alebo prostredníctvom stiahnutých aplikácií. Napríklad EasyPark. Všetky informácie nájdete na stránke TU. Nachádzame sa v parkovacej zóne 5001.

Máte ešte nejaké otázky ?

 • aktuálne študentka gymnázia
 • v detstve sa venovala tancu – jazz, balet, ľudovky …
 • 11 rokov sa súťažne venovala modernej gymnastike – v klube TJ Slávia STU – pod vedením vrcholových trénerok
 • účastníčka množstva domácich a zahraničných súťaží, množstvo umiestnení a medailí
 • bola v reprezentácii SR v kategórii junior v modernej gymnastike
 • účastníčka majstrovstiev sveta v modernej gymnastike v roku 2019 v Moskve
 • Saskia vedie tanečno gymnastické lekcie Dance Kids v Ružinove

Od malička mám vášeň pre tvorenie choreografií. Mám nesmiernu radosť z odovzdávania mojich skúseností mladšej generácii.

Saskia Kissová

tanečno gymnastické lekcie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.