LEKTORSKÝ KURZ - INŠTRUKTOR SKUPINOVÝCH CVIČENÍ S DEŤMI VO VEKU 1-3 ROKY

V tomto balíku vzdelávania dostanete presné návody, postupy, metodiku a podporu, ktorú potrebujete na to, aby ste sa stali úspešnými inštruktormi detských skupinových cvičení a viedli svoje vlastné pravidelné skupinové kurzy.

 

Celý kurz prebieha ONLINE  s možnosťou osobnej návštevy na vedenej skupinovej lekcii školiteľky /v štúdiu Dance Kids v Bratislave/.

Kurz prebieha formou video prezentácií a návodov. Stačí vám k tomu mobilný telefón s prístupom na internet.

Prístup do kurzu máte neobmedzene a máte prístup aj k aktualizáciám.

Plus BONUS – 4 podporné online stretnutia so školiteľkou one to one v termíne podľa vášho výberu, kde vám zodpovie všetky vaše otázky a vytvorí podporu pre váš úspešný štart.

Po každom absolvovanom module dostávate mailom  osobnú spätnú väzbu – reakcie na vypracované úlohy a odpovede na vaše otázky.

Máte neustále podporu školiteľky cez whats app alebo FB msg – otázky, ktoré sa vám objavia môžete ihneď riešiť.

Poštou dostanete vyše 80 stranové prehľadné skriptá s priestorom na svoje poznámky – tak máte študijný materiál neustále pri sebe.

 

Kurzy, ktoré budete môcť viesť :

sú určené pre skupiny detí v sprievode dospelej doprevádzajúcej osoby, sú zamerané na podporu prirodzeného psychomotorického vývinu, na všestranný rozvoj schopností a zručností detí, na rozvoj rozumovej, rečovej oblasti...

AKO TO PREBIEHA A ČO MÁTE K DISPOZÍCII ?

" Tento program vám hravo odhalí tajomstvá špecifík jednotlivých vekových skupín - naučíte sa, čo deti potrebujú najviac a ako ich podporiť v ich rozvoji. Prejdeme si spolu následnosť cvikov tak, aby ste vedeli presne, čo nasleduje po čom a ako celú lekciu zostaviť tak, aby bola zábavná a efektívna. Spoznáte aj kľúče k dlhodobému progresu skupiny - budete mať pod palcom nielen jednu lekciu, ale celý plán na dlhší čas. Budete schopný samostatne pracovať ako inštruktor a ponúkať tie najlepšie kurzy pre rodičov s deťmi. "
Mgr. Monika Podhajská
školiteľka

Dostanete krásne vyše 80 stranové prehľadné skriptá

OBSAH

MODUL 1

Úvod : čo sú to cvičenia s deťmi - cieľová skupina, uplatnenie na trhu, ciele a zmysel cvičení

MODUL 2

Transformácia na samostatného inštruktora, mindset, motivácia detí, učenie, komunikácia

MODUL 3

Technické požiadavky, bezpečnostné aspekty

MODUL 4

Vývinové medzníky detí do 3 rokov - špecifiká jednotlivých vekových skupín

MODUL 5

Riadenie kurzu - vytvorenie plánu cvičenia, skladba lekcie

MODUL 6

Obsah lekcie - zásobáreň cvikov : práca s hudbou, cvičenia na malej a veľkej fitlopte, na donut balle

MODUL 7

Obsah lekcie - zásobáreň cvikov : prirodzené a tanečné aktivity, detské básničky, masážne techniky

MODUL 8

Obsah lekcie - zásobáreň cvikov : námety s hudobnými nástrojmi, obručami, padákom, lanami, krúžkami, overballmi

MODUL 9

Obsah lekcie - zásobáreň cvikov : námety so šatkami, maňuškami, bilibom, preliezacie dráhy, stanovištia

MODUL 10

Vzorové plány vyučovacích hodín - ukážkové lekcie pre vekové kategórie 1-2 roky a 2-3 roky, návrhy na ďalšie vzdelávanie

ZÁVER

Skúška - teoretická časť - vypracovanie záverečnej práce - ukážkovej lekcie a praktická časť - video prezentácia - formou osobného rozhovoru

TRVANIE ŠKOLENIA

Tento kurz je navrhnutý tak, aby jeho trvanie bolo prispôsobené vašim potrebám. Prechádzate si ním absolútne svojim tempom. Môžete ho absolvovať podľa vlastného tempa a časových možností. Do každého ďalšieho modulu sa posúvate po absolvovaní toho predošlého a splnení čiastkových úloh. Odporúčam ponechať si na každý modul pár dní, aby bol čas na integráciu.

Máte k dispozícii 4x30 minútový individuálny videohovor, kde vám školiteľka zodpovie otázky a poskytne individuálny mentoring. Termíny si vyberáte vy, je možné ich absolvovať od začiatku školenia až do 3 mesiacov po skončení.

Školenie môžete začať hneď po jeho úhrade. Dostanete prístup do členskej sekcie Akadémie vzdelávania Dance Kids. Skriptá sú vám odoslané poštou nasledujúci pracovný deň.

Priemerný čas, za aký zväčša účastníci zvládnu školenie sú 2 mesiace.

Školíte sa z pohodlia vášho domova

PROFIL ABSOLVENTA

ŠKOLITEĽKA

Mgr. Monika Podhajská - certifikovaná pohybová lektorka s akreditáciou Ministerstva školstva, špeciálna pedagogička, tisícky odučených pohybových lekcií, desiatky vyškolených lektorov, 15 rokov skúseností s vedením vlastného pohybového štúdia. Inštruktorka pôsobí ako mentorka pre lektorov, pričom sa spolupodieľala na zakladaní mnohých pohybových štúdií po celom Slovensku.

VZDELANIE ŠKOLITEĽKY :

Máte otázky, pochybnosti…? Je možné absolvovať nezáväznú online alebo telefonickú konzultáciu, kde vám zodpoviem všetky vaše otázky.

Kontakt : Monika Podhajská –  tel.č. – 0905 740 403, mail : monika@dancekids.sk

Pridať sa a vydať sa na cestu vysnívaného zamestnania môžete hneď teraz !

CENA

LEKTORSKÉ ŠKOLENIE - Inštruktor skupinových cvičení pre deti vo veku 1-3 roky
890
740
  • aktuálne v akcii
  • kurz je možné absolvovať aj na splátky
akcia

REFERENCIE ÚČASTNÍKOV KURZU

Začalo sa to, keď som so svojimi 2 chlapcami absolvovala lekcie cvičenia s deťmi. Odvtedy ma veľmi zaujíma vplyv takýchto cvičení na rozvoj dieťaťa. Ako vplývajú jednotlivé cviky na dieťa a čo tým rozvíja. A práve preto som hľadala možnosť ako sa stať inštruktorom lekcií.  A našla som Dancekids a Moniku. A nič lepšie sa mi nemohlo stať.

Ako matka 3 detí som veľmi ocenila online formu. Aj keď som si to nevedela predstaviť. Ale skriptá a hneď prvé video ma ubezpečili, že to bol správny výber. Skriptá sú prehľadné a spolu s videami tvoria dokonalý celok. Monikine odborné vedomosti a osobné skúsenosti, ktoré odovzdáva vo videách sú na nezaplatenie. Videá su plné inšpirácie. 

Témy sú veľmi dobre spracované a poradie modulov je systematické a kurz prepracovaný. Každá čiastková úloha posúva vpred a spolu s Monikinou spätnou väzbou pomáha uceliť si vedomosti. Prvých 5 modulov ma naučilo mnoho o dieťati a tiež instruktorovi. A ďalších 5 dodalo obrovské množstvo cvikov a veľa inšpirácie a odporúčaní. A na konci viem zostaviť ale hlavne viesť lekcie tak, aby bol viditeľný progres.

Monika je veeeľmi milá, s odborným vyjadrovaním a vidieť jej úprimnú snahu urobiť z nás plnohodnotných inštruktorov. 

Určite odporúčam, je to vynikajúci kurz a bol to najlepší výber. Ďakujem Ti.

Monika K.

Kurz s Monikou prebiehal nad očakávania. Videá sú veľmi kvalitne spracované, plné inšpirácií. Monika mi vždy trpezlivo a promptne odpovedala na moje otázky. Systém modulov, ktoré si môžem označovať za prejdené a spätná väzba, ktorú som po každom zadaní dostala mi dala možno viac ako keby som bola fyzicky na kurze, kde nie je možné venovať sa individuálne každému. Výborné je aj to, že sa k tým videám môžem vracať a budú mi slúžiť ako inšpirácia aj do budúcnosti.

Vyskúšala som si zostavenie lekcie aj priamu prezentáciu a to všetko s kvalitnou spätnou väzbou od Moniky. Som rada, že som si vybrala práve tvoj kurz a ďakujem za všetko.

Zuzana B.

“Asi mesiac dozadu som absolvovala lektorský kurz pohybového cvičenia pre deti 1-4. Píšem to ako matka na rodičáku, čo posledné roky strávila max so svojím dieťaťom a akákoľvek zmena bola pre  mňa výstup z mojej komfortnej zóny.

ALE.. prvá spoločná hodina s Monikou bola neskutočná. Vôbec sme sa nepoznali, nevedela som do čoho idem, ale všetok stres, nervozita, pochybnosti boli preč.  Kurz bol parádny, Monika je fakt super človek a nemusela som sa báť opýtať čokoľvek, aj keď to bola niekedy hlúposť, je otvorená akejkoľvek diskusii, usmerní, vysvetlí, poradí, pomôže. Ja som už mala aké také poznatky, nakoľko som chodila cvičiť so synom, ale opakovanie matka múdrosti… veľa vecí bolo pre mňa nových… určite odporúčam všetkými 10timi, pre mňa to bola mega skúsenosť a isto som nerobila prvý a ani posledný kurz u Moniky. Ďakujem krásne za všetko Moni, už odovzdávam skúsenosti ďalej.”

Mária H.

  • aktuálne študentka gymnázia
  • v detstve sa venovala tancu – jazz, balet, ľudovky …
  • 11 rokov sa súťažne venovala modernej gymnastike – v klube TJ Slávia STU – pod vedením vrcholových trénerok
  • účastníčka množstva domácich a zahraničných súťaží, množstvo umiestnení a medailí
  • bola v reprezentácii SR v kategórii junior v modernej gymnastike
  • účastníčka majstrovstiev sveta v modernej gymnastike v roku 2019 v Moskve
  • Saskia vedie tanečno gymnastické lekcie Dance Kids v Ružinove

Od malička mám vášeň pre tvorenie choreografií. Mám nesmiernu radosť z odovzdávania mojich skúseností mladšej generácii.

Saskia Kissová

tanečno gymnastické lekcie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.