UTORKY 19:00 v Petržalke aj online cez ZOOM

jednorazové vstupy

7 Eur/ vstup alebo zvýhodnené permanentka

Zábavný a energetický workout, ktorý spája techniky TANCA, PILATES a JOGY.

Je to úžasná kombinácia sily, flexibility a kardio elementov s využitím baletnej tyče, overballov a expanderov.

Tonizuje celé telo, zaraďuje veľa pohybov, ktoré sú zamerané na tvarovanie sedacích svalov /zadku/, spaľovanie tuku okolo drieku a na chrbáte. Odtiaľ aj ten názov booty znamená v hovorovej angličtine zadok a barre je baletná tyč.

DanceBarre vznikal postupne a veľmi prirodzene. V roku 2009 to bol Pilates, ktorý je mojím životným kamarátom až doteraz a viem, že aj naďalej to bude úspešné orechové spojenie. Neskôr v roku 2016 mi ukázala nový smer skvelá Tracey Mallett, keď som cestovala za ňou do Rimini, Budapešti a Londýna a mala možnosť sa certifikovať na inštruktorku jej pohybových konceptov BootyBarre a Bbarreless. Po rokoch mi prišiel BootyBarre príliš statický a málo temperamentný, tak som si ho pekne začala postupne dotvárať na môj vysnívaný DanceBarre. Čo nájdete na mojej jedinečnej hodine DanceBarre?
@ zábavnú tanečnú formu full body workout-u
@ stále zostaneme v spojení so svojím aktívnym centrom
@ neprestaneme mať kontrolu nad svojím držaním tela a bruškom

Organizačné informácie

Cvičí sa v pohodlnom oblečení a v ponožkách.

Lekcie môžete navštevovať jednorazovo – 7 Eur alebo na permanentku. 60 Eur – 10 lekcií

Na lekcie je potrebné sa vopred prihlásiť v rozvrhu.

Lekcie vedie certifikovaná lektorka metódy BootyBarre, Bbarreless a pilates

Mgr. Zuzana Veres

Trvanie

60 minút

Cvičíme

vo forme hybrid – osobne v Petržalke aj live stream ONLINE

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.