INDIVIDUÁLNA POHYBOVÁ TERAPIA PRE DETI

Komplexné stimulačné aktivity so zameraním na pohyb. Vhodné pre zdravé deti aj deti so špeciálnymi potrebami. Vedie Mgr. Monika Podhajská.

MAREC SME TU PRE VÁS ONLINE

Všetky naše produkty nájdete v mesiaci február ONLINE. Lekcie, termíny a prihlasovanie - v rozvrhu, osobné lekcie na prevádzke momentálne s ohľadom na lockdown neprebiehajú, hneď ako to bude možné osobné hodiny obnovíme v Petržalke aj v Ružinove. Online lekcie - vysielajú naši lektori naživo prostredníctvom ZOOM-u a tak môžete cvičiť a trénovať aj z pohodlia domova. Na každú lekciu je nutné sa vopred prihlásiť v našom rozvrhu. Budú sa Vám odrátavať vstupy zo zaplatených kurzov alebo si môžete zakúpiť výhodné permanentky alebo môžete cvičiť na jednorazové vstupy. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, prijímame aj nových klientov. Prihlásenie pre nových klientov je tiež cez rozvrh, do poznámky napíšte nový klient.

O NÁS

Dance Kids je projekt tanečno pohybových aktivít pre bábätká, deti a dospelých, ktorý je na trhu 12 rokov. Radosť z tanca, zdravý pohyb, súlad so svojím telom, vyrovnanosť, priateľstvá - sú obsahom našich lekcií, ktoré vedú v Dance Kids tanečníci, pedagógovia, jogíni a fyzioterapeuti. Pracujeme s detičkami od útleho veku a s dospelými, vzdelávame rodičov aj pedagógov.  Ku každému dieťaťu pristupujeme ako k osobnosti, jedinečnej bytosti a snažíme sa vytvoriť bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom sa môže učiť, rozvíjať a tvoriť a zároveň si nájsť miesto v skupine a pracovať tímovo. Spokojná a radostná bytosť, ktorá bude s radosťou budovať nové vzťahy a získavať nové skúsenosti a poznatky je pilierom našej práce.    Tanec, pohyb a umenie ponúkame ako prostriedok na sebavyjadrenie, na vyjadrenie a zvládanie vlastných emócií, na všeobecný rozvoj.  Umenie poznávame a ochutnávame prostredníctvom tanečných techník, choreografií, hudby a piesní. Základom našej práce je zdravý pohyb a prenesenie správnych pohybových návykov do bežného života.  Naši skúsení lektori pracujú modernými pedagogickými modelmi s využitím vlastnej tvorivosti. Podvečer sa naše štúdio mení na relaxačný priestor pre dospelých, lekori jogy a tanca vytvárajú pre Vás bezpečný priestor na relax, nabratie energie a formovanie svojho tela a kultiváciu duše.

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.