UTORKY 17:30 v Petržalke

6.9. - 20.12.2022

120 Eur/ krúžok

Lekcie pre dievčatá aj chlapcov vo veku od 5 rokov. Deti sa zoznámia s tradíciami, krojmi, piesňami, zvykmi z rôznych regiónov. Tancujeme, spievame, hráme sa veselé detské hry, učíme sa prekáračky, hrajeme scénky zo života detí na vidieku v minulosti, tvoríme choreografie.

Lekcie sú veselé, hravé a rôznorodé.

Organizačné informácie

Lekcia trvá 60 minút. Oblečenie dievčatá – točiaca sa sukňa po kolená, na nohy cvičky – piškóty a chlapci cvičky alebo tenisky.

Folklórny súbor založila a od roku 2014 vedie

Mgr.art. Barbora Volochová

 

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.