STREDY 17:00 v Ružinove - od 6 rokov

7.9. - 14.12.2022

120 Eur/krúžok

SOBOTY 17:00 v Petržalke - od 5 rokov

nezáväzne na jednorazové vstupy

10 Eur/ vstup alebo zvýhodnená permanentka

Lekcie  sú určené pre deti od 5 rokov.

Pozostávajú zo všeobecnej gymnastickej prípravy a následne z nácviku základných gymnastických cvičebných tvarov ako sú kotúľ vpred, vzad, stoj na rukách, na hlave, premet bokom, špagáty, gymnastický strečing…

Tréningy sú zamerané na rozvoj koordinácie, na posilňovanie, uvoľňovanie a ohybnosť.

Organizačné informácie

Rodičia nie sú prítomní na hodine. V Petržalke – môžu deti počkať v našich priestororch, kde máme k dipozícii kaviarenskú časť  s výbornou kávou a čajom. Tanečná sála je presklenná, tak môžete sledovať pri kávičke cez okno pokroky svojich detí. 

V  Ružinove – môžete čas využiť na cvičenie vo fitku Reštart.

Deti cvičia v pohodlnom vzdušnom oblečení, najlepšie v drese alebo tričku a legínach, v cvičkách tzv. piškótach.

.

Lekcie vedie

Mgr. Denisa Cerovská

Trvanie

60 minút

Cvičíme

v Petržalke a Ružinove

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.