"Či ide o tanec, cvičenie alebo vedomý pohyb, snažíme sa vytvoriť podporujúce prostredie pre spontánnosť, kreativitu, zdravie, pozitívne naladenie a najmä sebavyjadrenie."

04.09. - 16.12. 2023 - 15 týždňov

Platíte alikvotnú časť. Lekcie, ktoré už prebehli Vám budú odrátané. Po odoslaní prihlášky dostanete mailom všetky infromácie, sumu aj platobné údaje.

JESENNÉ KRÚŽKY TANCA A GYMNASTIKY PRE DETI

Ucelené krúžky pre deti v termíne 4.9. - 16.12. 2023 - 15 týždňov. Systematická práca s uzavretou skupinkou detí. Nábor detí už prebieha, máme voľné posledné miesta !!!

OTVORENÉ HODINY CVIČENIA, TANCA A GYMNASTIKY PRE DETI

Ponúkame vám aj lekcie bez viazanosti ako otvorené lekcie na jednorazové vstupy - ide o všetky doobedné cvičenia s deťmi, tanečno pohybové hodiny pre deti od 1 do 4 rokov a lekcie vo vybrané soboty - tanečná a gymnastika.

OTVORENÉ HODINY PRE DOSPELÝCH

joga - pilates - dance barre

VZDELÁVANIE LEKTOROV - DANCE KIDS AKADÉMIA VZDELÁVANIA

Aj vy sa túžite stať INŠTRUKTOROM skupinových cvičení s deťmi vo veku od 1 do 3 rokov? Alebo lektorom tanečných krúžkov? Ponúkame Vám ucelené vysoko profesionálne vzdelávacie kurzy vo forme ONLINE - vedené vzdelanými a akreditovanými lektormi. Nahliadnite do ponuky.

RECITÁL 2023 FOTKY

Koncoročné vystúpenia detí našej tanečnej školy

REFERENCIE

“Fantastické centrum. Má všetko, čo má detské centrum mať, o čom svedčí aj neustála obsadenosť. Veľká spokojnosť.”

Denisa L.

“Počúvam na vás len samé super recenzie, aj od ľudí, ktorí nevedia, že sa poznáme😉 good job👍

Petra L.

“TOP prístup, ľudskosť, profesionalita, veľmi dobrá spolupráca s detičkami aj s Monikou 🙂 veľká vďaka za všetko ! odporúčam všetkým mamičkám ktoré váhaju. Tamcovali nám na turné PaciPac, na DVD Pesničková encyklopédia a boli famózni 👍👍👍

Mário Praženec – Paci Pac

“Môžem všetkým len a len odporučiť, dcérka navštevovala denný tábor a všetko bolo do detailu perfektne zorganizované na profesionálnej úrovni, pedagógovia mali užasný prístup k deťom a to čo sa deti naučili za jeden týždeň sme len pozerali s otvorenou pusou. Všetko bolo tip top. Budúci rok určite ideme zas! Ďakujeme ešte raz!”

Nataša T.

“Chcem pochváliť “tancovanie” pre 1,5-2 ročné detičky, všetkým to vrelo odporúčam! Tempo hodiny je výborne nastavené a lektorka vie detičky neustále zaujať, čo v takom veku nie je vždy jednoduché.
Naša malá inštruktorku a majiteľku Moniku doslova zbožňuje… 🙂 Len tak ďalej!!”
Katarína C.

Výborné detské tanečné štúdio s individuálnym prístupom, chodia sem všetky dcérky, na tanečnú, jógu, aj do táborov. Láskavý a milý prístup lektoriek.Aj počas keď bolo štúdio zatvorené našli spôsob ako s deťmi pracovať online. Ďakujeme.”

Zdeno D.

“My sme vyskúšali tábor už druhým rokom, a dcérka je nesmierne spokojná a šťastná, takže vidíme sa určite aj budúci rok. Tábor vrelo odporúčam, dievčatá mali veľmi pestrý program, organizácia na vysokej úrovni a o záverečnom predstavení ani nehovorím. Isto nebolo ľahké za tak krátky čas to takto pekne zorganizovať, klobúk dolu pred  všetkými lektormi. Dance Kids som objavila pred 10 rokmi so synom na cvičeniach pre detičky a je zaujímavé sledovať ako napredujete, čo všetko nové vymýšľate. Len tak ďalej, robíte to skvele.”

Mária S.

“Asi mesiac dozadu som absolvovala lektorský kurz pohybového cvičenia pre deti 1-4. Píšem to ako matka na rodičáku, čo posledné roky strávila max so svojím dieťaťom a akákoľvek zmena bola pre  mňa výstup z mojej komfortnej zóny.

ALE.. prvá spoločná hodina s Monikou bola neskutočná. Vôbec sme sa nepoznali, nevedela som do čoho idem, ale všetok stres, nervozita, pochybnosti boli preč.  Kurz bol parádny, Monika je fakt super človek a nemusela som sa báť opýtať čokoľvek, aj keď to bola niekedy hlúposť, je otvorená akejkoľvek diskusii, usmerní, vysvetlí, poradí, pomôže. Ja som už mala aké také poznatky, nakoľko som chodila cvičiť so synom, ale opakovanie matka múdrosti… veľa vecí bolo pre mňa nových… určite odporúčam všetkými 10timi, pre mňa to bola mega skúsenosť a isto som nerobila prvý a ani posledný kurz u Moniky. Ďakujem krásne za všetko Moni, už odovzdávam skúsenosti ďalej.”

Mária H.

“Ďakujeme za úžasnú starostlivosť o naše deti na tábore, ochotu, lásku a trpezlivosť s akou ste sa im venovali. A za všetko, čo ste ich za tento týždeň naučili. Naše baby si to neskutočne užili, aj keď každý deň chodili domov totálne unavené, stálo to za to. Obrovská vďaka a tešíme sa o rok!”

Lucia H.

Ďalšie recenzie si môžete pozrieť na :

  • aktuálne študentka gymnázia
  • v detstve sa venovala tancu – jazz, balet, ľudovky …
  • 11 rokov sa súťažne venovala modernej gymnastike – v klube TJ Slávia STU – pod vedením vrcholových trénerok
  • účastníčka množstva domácich a zahraničných súťaží, množstvo umiestnení a medailí
  • bola v reprezentácii SR v kategórii junior v modernej gymnastike
  • účastníčka majstrovstiev sveta v modernej gymnastike v roku 2019 v Moskve
  • Saskia vedie tanečno gymnastické lekcie Dance Kids v Ružinove

Od malička mám vášeň pre tvorenie choreografií. Mám nesmiernu radosť z odovzdávania mojich skúseností mladšej generácii.

Saskia Kissová

tanečno gymnastické lekcie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.