STREDY 16:00 v Ružinove 4-6 r.deti

ŠTVRTKY 16:00 v Ružinove 6-9 r. dievčatá

ŠTVRTKY 16:00 v Petržalke 5-7 r. dievčatá

PIATKY 15:30 v Petržalke 4-6 r. dievčatá

PIATKY 16:30 v Petržalke 6-9 r. dievčatá

PIATKY 17:15 v Petržalke dievčatá nad 10 rokov

5.9. - 16.12.2022

120 Eur/ krúžok

Lekcie sú určené pre dievčatá vo veku od 4 do 14 rokov. Podľa veku sú zaradené do skupín.

Na lekciách sa zameriavame najmä na zlepšenie celkovej koordinácie a zlepšenie držania tela. Rôznymi cvičeniami pomáhame udržiavať pružnosť a ohybnosť detí.

Dôležitou súčasťou hodín je cielená tanečná príprava, kde dievčatá dostávajú čo najširší záber a rozhľad zo základných tanečných techník, ktoré môžu naďalej rozvíjať.

Obsahom sú základy baletu, show dance, moderný tanec a gymnastické cvičenia.

Organizačné informácie

Rodičia nie sú prítomní na hodine. V Petržalke – môžu deti počkať v našich priestororch, kde máme k dipozícii kaviarenskú časť  s výbornou kávou a čajom. Tanečná sála je presklenná, tak môžete sledovať pri kávičke cez okno pokroky svojich detí. 

V  Ružinove – môžete čas využiť na cvičenie vo fitku Reštart.

Deti cvičia v pohodlnom vzdušnom oblečení, najlepšie v drese alebo tričku a legínach, v cvičkách tzv. piškótach.

Lekcie vedie

Mgr. Denisa Cerovská – Petržalka

Inge – Petržalka

Saskia – Ružinov

Trvanie

60 minút

Cvičíme

v Petržalke a Ružinove

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.