STREDY 19:00 v Petržalke

KAŽDÝ DRUHÝ PONDELOK 19:00 v Petržalke

jednorazové vstupy

7 Eur/ vstup alebo zvýhodnené permanentka

Joga je filozofický systém, ktorý sa zaoberá využitím duševných a fyzických síl k duchovnej dokonalosti. Všetky jej techniky, telesné i mentálne sa dajú označiť za očistné. Cvičenie asán – telesných pozícii tvorí len jednu osminu celého filozofického systému jogy. Je ale prostredníkom oslovujúcim západnú civilizáciu, ktorá trpí absenciou zdravého telesného pohybu a tým privádza zrelých záujemcov k túžbe odhaliť i ďalšie stupne jogy.

Správne cvičenie asán prináša nášmu telu spevnenie chrbtice, mobilizáciu kĺbov, zlepšenie držania tela a vyrovnáva svalové dysbalancie. Podporuje funkcie vnútorných orgánov, endokrinných žliaz a prináša detoxikáciu tela a upokojenie mysle. Naučí nás správne dýchať a cez dych ovládať naše telo i psychiku.

Na našich hodinách Vás prevedieme cez uvedomenie si dychu, vytvoríme si vnútorné teplo v klasických pozdravoch slnku, rozvinieme silu a prečistíme energetické dráhy v základných asánach. V záverečnej relaxácii precítime benefity z cvičenia a na chvíľu úplne zrelaxujeme nielen telo, ale uvoľníme hlavne svoju myseľ.

Príďte sa zharmonizovať, zvitalizovať, omladiť

Organizačné informácie

Jogamatky, jogabloky a deky máme pre Vás k dispozícii. Prineste si pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso.

Lekcie môžete navštevovať jednorazovo – 7 Eur alebo na permanentku. 60 Eur – 10 lekcií

Na lekcie je potrebné sa vopred prihlásiť v rozvrhu – na každú lekciu zvlášť.

Lekcie vedú certifikovaní lektori

Trvanie

75 minút

Cvičíme

v Petržalke

Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.