DANCE KIDS ONLINE

Lekcie pre dospelých - pilates, Dance Barre a Dance Woman kurzy pre pedagógov a rodičov - to všetko nájdete v našej on line ponuke. Používame k tomu platformu ZOOM. V rozvrhu nájdete ponuku skupinových lekcií v modrých okienkach s kamerou. Stačí sa prihlásiť a tesne pred lekciou dostanete odkaz na ZOOM udalosť. Skontrolujte si aj spam a reklamy, pozvánka vám môže doraziť aj tam. Individuálne lekcie a iné workshopy si dohodnite mailom na info@dancekids.sk. Platby prebiehajú vopred na účet - buď jednorazovo za lekciu alebo si môžete predplatiť zvýhodnené permanentky. Služby Dance Kids online sú dostupné pre každého kdekoľvek na svete, cvičiť môžete z pohodlia vášho domova, pridať sa môžu aj noví záujemci.

INDIVIDUÁLNE LEKCIE ONLINE

Individuálne poradenstvo a cvičenie s bábätkami, deťmi a dospelými, nápravné cvičenia, tanečné lekcie, joga ... Svoje požiadavky môžete posielať mailom. Cena je 21 Eur za 40minút.

ŠKOLENIA PRE BUDÚCICH LEKTOROV

Základný modul - lektor cvičení s deťmi a bábätkami od 6 mesiacov do 3 rokov
Dáška Šeminská

Moja prvá lekcia jogy, ktorú som navštívila bola joga na Bali. Vtedy som ani netušila, že to bola Ashtanga joga. Z lekcií som odchádzala naplnená kľudom, spokojnosťou a radosťou. A tak začala moja prax, moja cesta jogy. Ashtanga yoga, Iyengar yoga, Absolute hot  yoga, Hatha yoga …

Opäť sa raz potvrdilo, keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Za krátky čas prišla príležitosť odovzdať svoje nie len jogové skúseností ďalším ľuďom. Stala som sa jogovou inštruktorkou. Som vďačná všetkým mojím minulým, súčasným a budúcim učiteľom a tiež klientom, ktorým patrí moje veľké poďakovanie.

Joga okrem iných, všeobecne známych benefitov, je pre mňa  silnou vnútornou oporou a zároveň nástrojom  ako odolávať starostiam bežného života  a ako sa z toho  nepo…. Môj prístup k vedeniu jogy je skôr terapeutický,  sústredený na detail, techniku a dych. S  meditáciou a ezoterikou to veľmi nepreháňam. Učím klientov princípom zdravého a bezpečného pohybu s aspektom na os tela – oporu tela – zámer pohybu.

Mgr. Dagmar Šeminská

yoga inštruktorka

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.